Vyrábíme a prodáváme postele, palandy a patrové postele. Zakázková výroba. Doprava po celé ČR ZDARMA.

První truhlářův pozdrav

Přidáno: 25.07 2012

Vážení návštěvníci firemního blogu truhlářství Miroslav Šteker, máte před sebou první řádky textu z firemního blogování truhlářství Miroslav Šteker. Tento článek by Vám měl přiblížit, jaké jsou naše cíle a vize do budoucna a malinko nás představit.

Krátké představení firmy truhlářství Miroslav Šteker

  • firma založena v roce 1989 (23 let na trhu)
  • sídlo: Lukavec (kraj Vysočina)
  • telefon: 607 641 594
  • specializace truhlářství: zakázková výroba kvalitních postelí z masivu (zakázkové truhlářství)
  • doprava: vlastní vozidlo se vstřícnou posádkou a to vše po celé ČR ZDARMA
  • postele vyrábíme – to znamená, že jejich cena není navýšena prodejními řetězci. Nabízené postele jsou vzhledem k vysoké kvalitě jedny z nejlevnějších na trhu.
  • denně přijímáme několik objednávek postelí a paland, které podrobněji konzultujeme i po telefonu (většinou během jednoho dne od přijetí)

Proč nás?

V České republice jsme známou firmou v oblasti výroby postelí na zakázku a zároveň firmou s nějvětší nabídkou postelí a paland na míru.

Jdeme stále dopředu a jsme si vědomi toho, že v dnešní době je veliká konkurence ve většině odvětví. Proto se specializujeme na zakázkovou výrobu nábytku – ještě přesněji na výrobu postelí a jsme v tom opravdu dobří. Dokládají to nejen naše reference, ale i 23 let v oblasti výroby postelí na míru. Zároveň inovujeme postele a snažíme se tím vycházet vstříc Vašim požadavkům.

Jelikož jsme chtěli zlepšit i práci s návštěvníky, máme vlastní internetový obchod, vzorkovou prodejnu i Facebook stránku, jejíž fanoušky pravidelně informujeme nejen o našich novinkách, ale občasně i o různých jiných zajímavostech.

Staňte se fanouškem a nic Vám neunikne. Samozřejmě využíváme Facebook stránku také pro komunikaci a zodpovídáme na něm Vaše dotazy.

Jaké jsou naše cíle a co si od firemního blogování slibujeme?

Částečně jsme se zmínili o našem hlavním cíli – spokojenost zákazníka. Od firemního blogování si slibujeme jak nárůst počtu návštěv v našem internetovém obchodě, tak i nárůst podvědomí truhlářství Miroslav Šteker v kraji a v České republice v oblasti dřevěného nábytku, zakázkové výroby postelí z masivu a prodeji postelí.

Stále váháte nebo jste si u nás postel či palandu ještě nekoupili?

Spokojení zákazníci jsou to nejcennější, co máme.

FacebookPatrové postele a palandy

Komentáře